Open My Heart
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Můj kreativní koutek

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Cancer
Join date : 26. 10. 18
Location : Někde na zemi xD

Můj kreativní koutek Empty
PříspěvekPředmět: Můj kreativní koutek   Můj kreativní koutek I_icon_minitimeSun Oct 28, 2018 10:39 am


Zkouška HTML, nerušit xD





. . .







. . .







. . .



Naposledy upravil Admin dne Tue Jan 07, 2020 7:56 pm, celkově upraveno 24 krát
Návrat nahoru Goto down
https://openmyheart.catsboard.com
Admin
Admin
Admin


Cancer
Join date : 26. 10. 18
Location : Někde na zemi xD

Můj kreativní koutek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj kreativní koutek   Můj kreativní koutek I_icon_minitimeTue Feb 19, 2019 7:48 pm

Můj kreativní koutek 5oo7Nvc8sK


rl87KIc4ZU.pngj




I N O T







rl87KIc4ZU.pngj




I N O T






rl87KIc4ZU.pngj




I N O T



Naposledy upravil Admin dne Sat Aug 19, 2023 11:18 pm, celkově upraveno 56 krát
Návrat nahoru Goto down
https://openmyheart.catsboard.com
Admin
Admin
Admin


Cancer
Join date : 26. 10. 18
Location : Někde na zemi xD

Můj kreativní koutek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj kreativní koutek   Můj kreativní koutek I_icon_minitimeTue May 21, 2019 11:00 am





T Y L E R




31. října, neděle







Naposledy upravil Admin dne Thu Sep 21, 2023 8:20 am, celkově upraveno 255 krát
Návrat nahoru Goto down
https://openmyheart.catsboard.com
Admin
Admin
Admin


Cancer
Join date : 26. 10. 18
Location : Někde na zemi xD

Můj kreativní koutek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj kreativní koutek   Můj kreativní koutek I_icon_minitimeTue May 21, 2019 7:10 pm


★ ★ ★ SELLENA WARNER ★ ★ ★


NAROZENA 13. ZÁŘÍ VE ZNAMENÍ LVA 22 LET
KANAĎANKA - WINNIPEG ELLEZZIANKA SCHOPNOST: TELEKINEZE


VZHLED


To první, čeho si při setkání se Sellenou zaručeně všimnete je její postava, které se s oblibou říká krev a mlíko. Už od pohledu je jasné, že před vámi nestojí žádný drobeček, nýbrž pořádný kus ženské s výraznými křivkami, za které se jejich majitelka rozhodně nestydí. Spíše naopak - Je na ně pyšná. Příroda na ní evidentně opravdu nešetřila, obzvláště ne na velikosti prsou (aneb jak Sellena ráda praví: „Když to máš, tak to ukaž.“). Má úctyhodné čtyřky, které perfektně pasují ke zbytku její tělesné konstituce, širokými boky počínaje a pořádným zadečkem konče (protože ženská se přeci musí za něco chytit, ne?). Kromě výrazných křivek na ní zaručeně nepřehlédnete husté zvlněné vlasy, které jsou sice od přírody hnědé, ale Sellena je ráda barví na červeno. Ač není fanynkou kosmetických blogerek a nesleduje nejnovější looky celebrit, líčí se ráda, i když spíše decentně. Její kosmetický stůl se skládá převážně z paletek očních stínů, očních linek, dále rtěnek a balzámů (ve velké oblibě má scruby na rty) a v neposlední řadě z krycích korektorů na zamaskování nedokonalostí. Má ráda parfémy, preferuje svěží, květinové vůně. V oblékání dává přednost pohodlným, prodyšným materiálům. Nesnáší upnuté věci, svým kypřejším tvarům ráda dopřává co nejvíc volnosti. Při výběru outfitu se přímo mistrovsky vyzná v tom, jak zakrýt nedokonalosti a zvýraznit své přednosti, tudíž se neštítí výstřihů (ale všeho s mírou, nepotřebuje, aby jí bylo vidět až do žaludku). Zbožňuje doplňky a rozhodně se nebojí s nimi experimentovat. Šátky, pásky, náramky a naušnice jsou jejím šálkem kávy, to samé kabelky, obzvlášť ty menší. Nejraději má crossbody pro jejich praktičnost. Také má ráda boty a to i ty s podpatkem. Není sice zastáncem obrovských jehel, na kterých by si jeden zlámal nohy, ale kotníčkové boty na menším podpatku nebo na klínku obouvá ráda.

POVAHA

Sellena je typická optimistka. Veselá, milující dívka se srdcem na dlani, která si cení všeho, co jí život přivane do cesty. Ráda se směje a málokdy bývá zamračená, proto není divu, že je pro své příjemné vystupování vyhledávanou společnicí. Bez problémů navazuje nové známosti, je schopná se zapovídat téměř kdykoliv s kýmkoliv. Zároveň to není někdo, kdo by se vám za každou cenu vnucoval a bavil se s vámi i přes vaší viditelnou nevoli. Umí rozlišit, s kým má rozhovor cenu a s kým ne. Díky své povaze má spoustu přátel, ale snaží se budovat takové známosti, které nejsou povrchní. Pravého přátelství si totiž nesmírně váží a své kamarády si hýčká. Sellena je velmi zvídavá a umí nejen dobře mluvit, ale i naslouchat. Zároveň se nebojí diskutovat a pokud se jí něco nelíbí, otevře si pusu. Rozhodně to není stydlivka, která by se krčila někde v koutku. Miluje dobrodružství, kterého se jí dostává ve velké míře právě v dimenzích. Astrální světy a vládce respektuje, je ráda za místo, kde může poznat nové lidi a využít svou kreativitu (a taky schopnost, protože co si budeme nalhávat, kdo by se s něčím takovým necítil vyjímečně?). Kromě výše zmíněných vlastností je Sell dochvilná, zásadová a je na ní spoleh. Dokáže udržet tajemství a pakliže něco slíbí, udělá vše pro to, aby slib dodržela. Ráda sdílí zajímavé informace (přeci jen je to pořád ukecaná ženská), ale na tvrdé pomlouvání a drbání jí příliš neužije. Laskavost druhých nezapomíná, ráda jí vrací v podobě jiného dobrého skutku, což platí hlavně u rodiny. Sellena totiž vyrůstá s dvěma mladšími bratry, kterým pomáhá jak jen může, jen aby ušetřila své matce trochu času a starostí. Své sourozence by každopádně za nic na světě nevyměnila, protože ať už provádějí cokoliv, bude pro ně vždycky jejich „big sis“. Je velmi rodinně založená a sama by jednou ráda měla velkou rodinu.

RODINA


MATKA - GEMMA WARNER (rozená Walkerová)
46 let
Umělkyně na volné noze, žena v domácnosti

Na první pohled dáma korpulentnějších rozměrů, na druhý pohled žena se srdcem ze zlata. Je to přesně ten typ matky, v jejíž náruči se s radostí schováte, když máte nějaký problém. A přesně taková Gemma je. Pro své blízké by i dýchala a za žádnou cenu by nedopustila, aby trpěli. Živila se jako malířka, převážně divadelních kulis. Dodnes ráda kreslí, ale spíše už jen pro radost (zdi dětského pokoje Selleniných bratrů jsou pokryty jejími vlastnoručními malbami pohádkových postav). Kromě uměleckého nadání je Gemma výborná kuchařka, svými kulinářskými dovednostmi by mohla konkurovat nejedné restauraci. Celá rodinka Warnerových se zpravidla olizuje až za ušima, když něco uvaří. Vztahy v této rodině jsou celkově velmi harmonické, obzvlášť pevný je ten, který má Gemma se Sellenou. Sellena je pro Gemmu vysněná holčička, se kterou má krásný vztah, přesně takový, jaký by matka s dcerou měla mít.

OTEC - GREG WARNER
51 let
Policejní důstojník

Veselý chlapík, který je pro každou srandu. Se svou ženou tvoří poněkud komický pár (on vysoký, štíhlý, ona malá baculka), ale nezdá se, že by mu to vadilo. Jak sám říkává, ženu je třeba mít za co chytit, protože kostnatá vižle z přehlídkového mola se mu nejenom že nepostará o děti, ale ani mu neuvaří. Je to typický rodinný typ, kterého by kdekdo neváhal označit jako pohodáře a šprýmaře od dětí. V manžleství je spokojený, s Gemmou i po tolika letech stále cukruje jako čerstvě zamilovaný kluk. Jeho tajemství na dobré vztahy spočívá v maličkostech. Své ženy si váží a nezapomíná jí to připomínat. Stejně přistupuje i ke svým dětem. Je to ten druh táty, který, když vás něco trápí, obejme a řekne „Děcka, mám vás vážně rád.“


BRATR - GABRIEL WHEELER
24 let
Student univerzity

O šest let starší bratr. Momentálně studuje na Loyola univerzitě v New Orleans, obor podnikání. Přestože je ubytován na koleji, jezdí pravidelně domů na návštěvy. Rád by se po škole přestěhoval do vlastního bytu s přítelkyní Vanessou, se kterou se seznámil před třemi lety na školním výletě. Povahově je Gabriel velmi trpělivý a zodpovědný. Je to sečtělý studijní typ, který rád čte a získává nové informace. Díky škole se vyzná v účetnictví a obchodních analýzách, stejně tak mu není cizí ani marketing a management. Své znalosti by rád v budoucnu uplatnil v otcově firmě. Ve volných dnech kromě trávení času s přítelkyní cestuje a sportuje. S Nearem si vzhledem k věkovému rozdílu nejsou až tolik blízcí, navíc se nemůže zbavit pocitu, že si mladší bratříček dělá z domu občas až moc velký "mama hotel".



ZÁJMY

Sell má ráda činnosti, které jsou jakýmkoliv způsobem kreativní a vzniká při nich něco nového. V jejím případě to je hlavně vaření a pečení, jelikož má (pokud by to někomu z její tělesné konstituce nedošlo), slabost pro jídlo. Nejen, že má mlsný jazýček a ráda si dopřává, ale to samé nabízí i svým blízkým, které svými výtvory ráda obdarovává. Není nic neobvyklého, pokud se u vás tahle slečna nečekaně objeví s krabičkou jídla či cukroví, kterou vám s úsměvem vecpe do náruče. Proč? Kdo ví. Možná vypadáte příliš hubeně a hladově a skutečně potřebujete něco na zub, nebo se vám jen prostřednictvím jídla snaží vyjádřit, že jí na vás opravdu záleží. Sečteno podtrženo, pokud sháníte dort na přání, nebo jen nevíte, co uvařit k večeři, obraťte se na Sellenu. Co se týče dalších zálib, ještě víc než vaření a pečení je pro Sellenu důležitá rodina. Rodina Warnerů i Walkerů je velmi široká a na dobrých vztazích a pravidelných návštěvách si zakládá. Sell by sama ráda měla v budoucnu velkou rodinu, v čemž jí příbuzenstvo (hlavně prarodiče), vehementně podporuje. Babičky a dědečkové by Sell už nejraději viděli vdanou a ideálně s dítětem na cestě. Sellena by se tomu překvapivě nebránila. První dítě by ráda stihla do svých dvaceti pěti, ale uvědomuje si, že pokud nenajde v blízké době vhodný protějšek, bude muset se svými plány posečkat. S tím úzce souvisí i její přístup k mužům a vztahům obecně. Ne, že by snad nikdy neměla vztah, měla, ale překvapivě ve většině případech upřednostňovala přátelství s výhodami, než klasické "chození".


SCHOPNOSTI


Můj kreativní koutek Ty0L


Telekineze: Near dokáže v astrálním světě vnímat přítomnost zemřelých osob či zvířat, které pak může libovolně ovládat. Každý z duchů si zachovává svůj jedinečný vzhled i osobnost, kterou měl za svého pozemského života. Duchové jsou nehmotní a vyskytují se ve zvláštní formě podobné vyvolaným patronům (viz. klikací odkaz). Zatímco někteří na sebe rádi upozorňují a chtějí si povídat, jiní mluví jen zřídka, nebo se neukazují vůbec. Ovládání zemřelých je sice silná, zato velmi nebezpečná, schopnost, před kterou je třeba mít respekt. S podsvětím si není radno zahrávat a sám Near ke svému daru přistupuje velmi obezřetně. Jak sám říká, pořád se má co učit, protože ovládat mrtvé neznamená mít naprostou vládu nad smrtí jako takovou. Stejně tak, jako se najde spoustu ochotných, povolných duší, lze ve stejné míře narazit i na takové, které se podřizují nerady. Zemřelí dokáží vyvolat děsivé halucinace (ze kterých by při dlouhém působení dokázal člověk zešílet), ale stejně tak mohou k druhým jen tiše, povzbudivě promlouvat, čímž dodají svému hostiteli více energie a sebevědomí. Sečteno podtrženo, každá mince má dvě strany a Nearova schopnost může být jak užitečná, tak nebezpečná. Čím víc zemřelých kolem sebe nashromáždí, tím víc energie ho to stojí a postupně se vyčerpává. Menší množství vyvolaných mrtvých se projevuje bolestí hlavy, malátností, a krvácením z nosu. Velké množství vede k apatii až naprosté ztrátě vědomí, čímž se Near stává snadným terčem pro nepřátele.

Vidění budoucnosti: Tato schopnost se u Neara poprvé objevila v jedenácti letech. První příznaky vizí se promítaly do jeho snů, ale postupně se přenesly i do bdělého stavu. Vidiny se objevují náhodně, během nich je Near strnulý, upřeně zírá před sebe a nevnímá okolní svět. Budoucnost se mění a není pevně daná, proto se vize mohou měnit na základě rozhodnutí určitých lidí, kterých se týká. Čím víc je situace pravděpodobnější, tím jasnější a konkrétnější obrazy Near vidí. Společně s vizemi cítí i pocity, od těch dobrých, až po ty negativní. O svém daru před lidmi z rodiny i ostatními zarytě mlčí.



ZAJÍMAVOSTI

X Chodí do stejné třídy jako Mika s Tifou
X V realitě nevlastní žádné zvíře, ale v dimenzích mu dělá společnost černá kočka Katy
X Jeho nejoblíbenější písničkou je Still Loving You od Scorpions
X Přii meditacích se nejčastěji uvolňuje na soundtracky od Two Steps From Hell
X Jako správný otaku fanoušek kouká na hentai a ano, má svou vlastní tajnou sbírku komiksů
X Na internetu používá jako herní nick přezdívku Nate.River.32 (jméno postavy z anime)
X Přezdívku Near si zvolil sám, je to pseudonym jeho oblíbené postavy z anime Death Note

Můj kreativní koutek Dbd9bl0-0dd00ab9-a2a1-4d27-86c1-e6df952dd3fc.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcL2QxMzlmYmViLTdkY2ItNDhjMC1hOGM4LWYyZWE2MWY1NjdjNFwvZGJkOWJsMC0wZGQwMGFiOS1hMmExLTRkMjctODZjMS1lNmRmOTUyZGQzZmMuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0

Můj kreativní koutek D8dwlsp-66c02d99-7155-4ce9-86d8-61efbae7ebd6.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzE2MjFiM2RlLTJiYzctNDY4My1hZTkyLTAxODJiOTkyNjI3M1wvZDhkd2xzcC02NmMwMmQ5OS03MTU1LTRjZTktODZkOC02MWVmYmFlN2ViZDYuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Návrat nahoru Goto down
https://openmyheart.catsboard.com
Sponsored content





Můj kreativní koutek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj kreativní koutek   Můj kreativní koutek I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Můj kreativní koutek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Open My Heart :: Informace o hře-
Přejdi na: